1 Mart 2010 Pazartesi

yaratıcı blogger ödül törenitaa 23 Ocak tarihiydi, sevgili Daqueen beni yaratıcı blogger ödülü'ne layık gördüğünde:) Çok mutlu oldum! ama ancak mim'lere dönebildim.
beni yaratıcı bulduğu için kendisine çoookkk teşekkür ediyorum:=)

Bu ödülün bir takım kuralları var tabi:

Sizi ödüllendirene teşekkür edin.
Sizi ödüllendirenin blog linkini yayınlayın.
Ödülün logosunu yayınlayın.
7 yaratıcı blogger ödüllendirin.
7 blogun linkini yayınlayın.
Ödüllendirdiklerinizi haberdar edin.
Kendiniz hakkında 7 ilginç şey yazın.

kendim hakkındaki eğlenceli 7 madde için tıktık.

'yaratıcı'lığın esamesi okunur da
FashionbySiu'suz ve Stil Direktörü olmadan olur mu? sonra Nil Ertürk ve Fashistanbuller.
Tabi bir de DB Junk ve Moda Cadısı.
sonuncusu,
son günlerin en eğlenceli bloglarından çorapdelisi.

tüm bu isimler, gerek DIY ve tasarım, gerek kombinasyon ve stil konusunda korkunç yaratıcı isimler gerçekten de, severek okuyorum:)
hepsiyle fikir ve enerji alışverişinde bulunduğum için de çok mutluyum.

ayrıca hepsi desteklediğim ve beni destekleyen isimler.
yorum ve görüşlerimle, analizlerimle bu isimlere güzellik katabildiğim için, vizyonumu paylaşabildiğim ve aynı dili konuşabildiğim için oldukça şanslıyım. blog konuları olsun, bakış açıları olsun, son derece eğlenceli ve farklı. yaratıcılık budur!

EDIT: ödülü ilettiğim çorapdelisi'nden alan sevgili iconjane, modavesosyete'ye yollamış. modavesosyete de bana. çok tatlısın modavesosyete - pelin:))

muckito:)

saat-i istanbul!İşte link vererek/tweet'leyerek değil, direk bu sayfada yer almayı hak eden harika bir haber daha!

Swatch, İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’yla gerçekleştirdiği proje kapsamında İstanbul’a özel saat tasarladı.

Kuruluşundan bu yana Londra, New York, Zürih, Tokyo ve Madrid için özel saat tasarlayan, Swatch altıncı şehir olarak İstanbul’u seçti. 2010 yılının önemini ve bu yılın İstanbul’un yılı olacağını göz önünde bulundurarak bu özel saati tasarlayan marka, İstanbul’un Avrupa Kültür Başkentliğini kutlamak amacıyla tasarladığı saate ‘İstanbul34’ ismini verdi.Saatte, Boğaz Köprüsü manzarası eşliğinde sıralanan Kız Kulesi, Ayasofya ve Sultanahmet Camii gibi, şehrin kültürel mirasını simgeleyen tarihi eserlerin silueti yer alıyor. Saatin tasarım aşamasında esinlenilen en önemli özelliği ise, ‘İstanbul’un dünyada iki kıtayı birleştiren tek şehir olması’ oluşturuyor.

Sol kayışın Avrupa kıtasını, sağ kayışın Asya kıtasını gösterdiği saatin kadranında da iki kıtayı birleştiren Boğaz Köprüsü yer alıyor.

‘İstanbul34’, mart ayından itibaren tüm Swatch mağazalarında, 99 TL’den satışa sunulacak.

bilgi için: pr@erenholding.com.tr