Google+ Followers

Follow by Email

23 Ağustos 2009 Pazar

mimi mimi bir mim gelmişti, blog'uma konmuştu!Sevgili Z Fashion beni Kreativ Blogger ödülüne layık görmüş, çoooookkk teşekkür ediyorum!

Kendimle ilgili 7 ilginç şeyi ve 7 sevdiğim şeyi yazacağım.

ilham geldi, hemen yazmaya koyuldum:

Sed'le ilgili 7 ilginç şey;

1. psikoloji, sosyoloji, psikanaliz konularına ilgim, ve bilgim var. buraya kadar bir ilginçlik yok; ama ben her zaman herkesin bi excuse'u, bir nedeni olduğuna inanır, onu anlamaya çalışırım ve bana polyanna derler bazen. herkesin penceresinden bakmaya çalışırım, overdose empati benimki:)

2. mayonez, kola, patates kızartması falan artsın, ya kediye-köpeğe veririm ya da atarım. atmam gerektiğinde ve attığımda, çok üzülmem. ki zaten artmasın diye bilinçli tüketirim. ama; sağlıklı, organik bir şey varsa anında değerlendiririm, asla atmam. bezelye arttı mı, böreğe! böyle bi takıntım var. dünyada kaynaklar tükeniyor, ayrıca sağlıklı olan şeyi tüketmek daha mantıklı değil mi?

3. defalarca düşüp diz kapağımı çıkardım, ıyy, karda ve buzda asla yürüyemem. kar yağdığında okula ve işe gitmediğimi hatırlıyorum. kayıp düşme fobim var.

4. her gün ya dua ederim, ya da olumlama yaparım. birisi olumsuz cümle ya da kelime kullansın, anında dilimi ısırırım, bu da başka bir takıntım.

5. görsel zekam o kadar yüksektir ki, bir gördüğümü asla unutmam. birini yanımdaki unutsun, atlarım direk: aa bak hani geldi konuştuk, üstünde missoni kazak vardı, saçları karameldi, burnu kemerliydi falan diye. herkes çok dalga geçer!

6. yamaç paraşütünden de bungee jumping'ten de korkmam, hatta bungee jumping hayalimi gerçekleştirdim bile! hiperaktif olduğumu söylerler dememe gerek var mı? :)

7. uyandığımda asla uyku sersemi olmam, hemen ayılırım, her sorulana cevap verebilirim. eşim çok şaşırır.

Sed'in sevdiği 7 şey:

kendimi ve hayatımı, hayatımdakileri seviyorum..
ailem, dostlarım, eşim, keşif-tatil, minno (kedim) dergi ve blog'lar, kendi blogum, az uyku, heyecan, adrenalin, profilimde de yazdığım gibi: moda-tasarım-stil-kombinasyon, mekanlar-kaliteli yaşam tarzı danışmanlığı-hediye-alışveriş danışmanlığı.

stilcatcher ıtır 'cığı mimliyoruum :)

8 yorum:

Z FASHION dedi ki...

Çok şekersiiin herkese bi senden lazım yani :))

seda dedi ki...

yuuuppppiii:) her eve bi seda, ay düşünemiyoruuum! pişman olurlar emin ol:P

Itır dedi ki...

şu birinci özelliğin var ya , bana hiç yabancı gelmiyor:)kendim de mi öyleyim neyim:)
bu arada yapcam mimi ama elimdeki işlerin bitmesi lazım.sallama yapmak istemiyom da:) haberin ola

seda dedi ki...

ay, kriminolojide bile empati yapıorum düşün ıtır! şaka gibi:) iyi mi kötü mü komik mi, bilemedim..

ne güzel, ben seve seve beklerim.. varsın sallama olmasın, demleme olsun, geç olsun, tadını çıkararak okuruz:) ama neler yazıcaksın ciddi meraktan çatlıyciimm!

Nil dedi ki...

1. özelliğin bende de var, psikanalize bağlıyorum her şeyi :) dışardaki insanlar için sinir bozucu olabiliyo sanırım di mi hehhe

seda dedi ki...

evet susmam için gözümün içine bakıyorlar genelde:P

Raquel dedi ki...

sedd müthiş yazmışın! :)
4-5-6-7 cevaplarının aynısı bende de söz konusu! :)
eline sağlık! bir de tebrikleerr....
muck!

seda dedi ki...

bak, dediğin gibi çok ortak yönümüz varmış:) senin de kalbine sağlık canımcım, öptüm!