Google+ Followers

Follow by Email

1 Kasım 2009 Pazar

Ünlülerin Takıları Burada! MissIst!!

geçenlerde yeni bir siteyle karşılaştım.
abartısız ve araklamasız görseller, gerçekçi yazı ve yorumlar.. www.unlulernegiyiyor.com ceren ve selin'in hazırladığı bu eğlenceli siteyi ziyaret ederken, sağ tarafta cicili bicili takıları gördüm. bir merak hemen cursor'ı MissIst Banner'ına doğru sürükledim:))
ve keşfettim ki bu kızlar, ünlülerin ne giydiklerini takip ederek; ünlülerin takılarından da tasarlıyor! Alışverişte aradığını bir türlü bulamayanlar, “Şık olsun, moda olsun, tek olsun, benim olsun, ama pahalı da olmasın” diyenler.. Benzerliklerden sıkılanlar.. Dünya modasını takip eden, ama onları Türkiye’de bulamayanlar.. Yıllarca bu dertlerden muzdarip olan iki genç kadın, yeni bir marka yarattı: Missİst.

ceren ve selin'i bir de kendilerinden dinleyelim:

Ünlülerin giydiği, taktığı her ne varsa, sizi anında haberdar edecek, onları moda çekimleri ile değil, sokak fotoğraflarıyla karşınıza çıkaracak. Her şeyden önemlisi, Missİst, onların üzerinde görüp, “Hemen, benim de olmalı” diye çıldırdığınız her akımın Türkiye’deki öncüsü olacak.
Kadınlar, Missİst’te alışveriş yaparken, “çok para harcama paranoyası” yaşamayacak, vicdan azabı çekmeyecek!
Missİst’in sunduğu deri wrap bileklikleri bu aralar, ABD’de Lindsay Lohan, Salma Hayek, Nicole Richie, Diane Kruger, Mena Suvari, Miley Cyrus, Kim Kardashian ve Gossip Girl’in ünlü oyuncusu Leighton Meester takıyor.

Şu anda kendi internet sitesinde satış yapan Missİst’in ürünlerini hemen görmek ve alışverişe başlamak istiyorsanız: www.missist.com. site de en az tasarımlar kadar eğlenceli, çünkü sempatik bi yazı dili ve her gün güncellenen bir içeriğe sahip. ayrıca telefonla sipariş verme gibi bir şansınız da var.

siu'cuğumun hatırlatmasıyla hemmen edit: markanın ürünlerini, www.markafoni.com adresinde de bulabilirsiniz, 3 - 6 Kasım Tarihlerinde. Markafoni davetiyesi isteyenler, fashionbysiu@gmail.com adresine e-posta yollasın. e-posta adresim adlı-soyadlı, yazmak istemedim buraya; hem siu'ya da teşekkür etmiş olurum:)

P.S. MissIst'in benim için çok önemli bir yönü daha var. kendilerine yazmış olduğum e-posta'dan alıntı:

ben: ''Ürünlerle ilgili de bir sorum var. Ben ince ipli bileklikleri N.Taşı aspendos'tan da alsam, dandik yerden de alsam hep başıma şu geliyor: iplerle kopçaların arasında metal bir parça var ya, ucunda halka olan, o parçanın içinden ipli bilekliğin ipi çıkıveriyor!! kalite konusunda nası bi güvenceniz var bilgi almam mümkün mü?''
MissIst: ''İpli bilekliklerle ilgili yaşadığın sorunu çok iyi anlıyoruz. Aynılarını biz de yaşadık, aslına bakarsan, Missİst’in çıkış noktası da bunun gibi müşterisel ve kadınsal durumlar oldu. Bunu bildiğimizden, özellikle ipli bilekliklerde bu konuya çok dikkat ediyoruz ve hepsini özellikle test ediyoruz. Ama elbette gözden kaçmış bir hata olması durumunda da, her zaman değiştirme veya iade hakkı var müşterilerimizin. Hiç endişen olmasın, biz müşteri tarafından gelen marka sahipleriyiz.''

harikalar, değil mi?:))

17 yorum:

Hello Kitty dedi ki...

tam aradıgım sey, supersin yaa!!!

seda dedi ki...

:) teşekkür ederim tatlım, site de süper ürünler de, çok beğeniceksin!

Siu dedi ki...

süper :) ben bulmuştum ama nereden yönlendirilmiştim ne şekilde bulmuştum bilmiyorum :)
bu arada bu yazıyı okuduktan sonra markafoni veya limango ikisinden birinde gördüm 1-2 güne oradan satışları olacak:)
zamanında bir yaklaşım sergiledin yine :) tebrik ederim! :)

şu zincirin içinden deri geçen kalınlardan bende de var pembesi :)

seda dedi ki...

gerçekten süperler!
evet öyleymiş yaa yarından itibaren markafoni'de satışı, dur editliyip ekliyim hatta unuttum..
teşekkür ederim şeker tevecccühüz:)
bende de var siyah olanın kadifeli-dorelisi, accessorize'dan almıştım hatta dün bileğimdeydi:) çok tatlı tasarımlar gerçekten.. pembesi de çok cicidir eminim, pembeye sardım ben de 2 sezondur zaten!

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Hemen zıplıyorum kuzum eve yeni geldim de, zaten zinir kurdela 2lisi son yıllarda yine trend oldu Chanel clutchlarda ki zincir detaylar ise en güzeli bence mucx

seda dedi ki...

hoşgeldin kuzu!
naber?
aynen, zincir de fiyonk da tek tek çok güzelken bir de ikisi bir arada olunca harika oluyor:)))
chanel'im yok yüzüme vurmak zorunda mısın:P back to work yapim. chanel 2.55 için para kazanıyım:) benden de mucxx

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

ahah kıyamam sana kız bende de anneaneden kalma var zaten eheh :) öperim cicim

seda dedi ki...

neee?
hem de vintage!
öp chanel bebeğini benim için:)

Siu dedi ki...

Bendeki anneden kalma :)zincirdeki derinin bazı yerleri eskimiş hatta ama olusn ben zaten zincirsiz kullanıyorum daha çok :)

seda dedi ki...

deli misin daha güzel işte yaşanmışlık kokuyor, direk vintage! aaah ah!:)

Siu dedi ki...

işte ben takıntılıyım :) bir yerin bir şeyi sökülmesin, herşey yeni dursun :)

seda dedi ki...

:))))
ben de babam timberland bot almıştı ortaokulda; onları okulun kapısında eskitip okula öyle girdiğimizi hatırlıyorum arkadaşımla:)

The Stiletto Effect dedi ki...

Hi :)

I'm very excited to announce a The Stiletto Effect and Shopbop.com International Giveaway.

One very lucky reader will win a $100 Shopbop.com instant gift card to spend ON ANY ITEM FROM THE STORE.

Go to www.thestilettoeffect.com to enter.

Good Luck!

Susana R.
The Stiletto Effect

Siu dedi ki...

yazıdaki edit'i yeni gördüm :) mucu

seda dedi ki...

evet mailler havada uçarken ben yazdm sanarak sana yazmamışım, x!:)

makbule dedi ki...

merhaba, benim aldığım missist bilekliğinin boncuklarının üzerindeki boyalar ikinci gün döküldü. Bir de geçen hafta eminönünde aynı bilezikleri dörtte bir fiyatına gördüm:( sanırım kazıklanıyoruz...

seda dedi ki...

sevgili makbule,
yorumun hem benim için hem de missist ekibi için oldukça önemli. geribildirimin için teşekkür ederim. missist ekibine hemen ilettim, burdan cevaplarını okuyabilirsin.

“Öncelikle Makbule Hanım’ı, tüm Missİst müşterileri gibi mutlu etmek bizim için çok önemli… Bu yorum için üzüldük. Hemen kendisine, kullanamadığı ürünün yerine yenisini hediye olarak göndermek isteriz. Acaba hangi ürünümüzmüş? Bu konuda acil bilgi bekliyoruz kendisinden.

kimi zaman değerli ya da doğal taşla üretilmeyen her üründe bu tip sonuçlar görülebiliyor. Türkiye’de ya da dünya çapında büyük, yaygın zincir markaları düşünün… Hepsinde aynı sorunları yaşıyoruz.

Biz bunu en az düzeye indirmek için, maliyetlerimizi yüksek tutarak en dayanıklı malzemeleri kullanıyoruz. Ama elbette, yüzde 100 garantili sonuç almak mümkün değil.

Diğer konuya gelince… Missİst yüksek üretimli ürünlerinde, yerli üreticilerle de fason sistemiyle çalışıyor. Dolayısıyla ürettiğimiz her modelin, yalnızca bize özel kalmasını sağlamamız mümkün değil. Bunu üreticilerimiz, ürünün kalıbını çıkarırken de söylüyor. Ama ne oluyor? Bizim kullandığımız malzemenin kalitesinden farklı alternatifler kullanıyorlar. Ya da çok yüksek adetlerde üretim yapıp, toptan satışta fiyatları hayli düşürüyorlar. Eminönü bu anlamda Türkiye çapında ünlü bir yer, biz kendilerine ne yazık ki engel olamıyoruz, üzgünüz..”

bu detaylı geribildirim eminim seni tatmin edecektir makbule hanım, bu vesilede benim de bir faydam olduysa ne mutlu.

güzel günler.