Google+ Followers

Follow by Email

20 Mayıs 2010 Perşembe

Prada B.Y.O. Bags
prada, bu sefer de B.Y.O. Bag konsepti ile karşımızda.
Bring Your Own Prada Bag diyerek alışveriş çantası-torbası kavramıyla ekolojik dengeyi korumaya şık ve eğlenceli bir şekilde teşvik ediyor.
koleksiyondaki diğer doku, kumaş ve desenlerle uyum içindeki tasarımlar, anya hindmarch'ın i'm not a plastic bag sloganıyla lanse ettiği meşhur çantaların tahtına göz dikmişe benziyor.


global ekonomik kriz sonrasında büyük tasarımcıların 'ulaşılabilir moda' hedefini; pratik, dayanıklı, ekonomik ve eğlenceli şekilde sunması sayesinde, accessories forever!

soyut baskıların, denizci temasının, renklerin ve yazın hakkını vereyim diyenlere, Prada B.Y O. Bags çantalar 180 - 200 Euro.

12 yorum:

Siu dedi ki...

wuu :))

ama bence prada bunun için çok geç kaldı.. öncülerden olmalıydı.. takipçi gibi oldu şimdi.. ??

seda dedi ki...

sıla'can, %150 katılıyorum:))

berraque dedi ki...

ayrıca hepsi neden birbirinden çirkin bunun da bi açıklaması olsaydı .

seda dedi ki...

berraque :))) aynen!
ben ilk muşamba-like olanlarını görünce ıyy demiştim, ama denizci temalıyı pek sevdim. ki her denizci temalı ürünü beğenmem. dur, bakarsın gg'de buluruz:p

Aslı dedi ki...

Şu yelkenlili olanın bir benzerinden yapmak için kolları sıvamalııı:)

seda dedi ki...

aslı,
evet, baskı formundaki ürünleri evde denemek gibisi yok:)

ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ dedi ki...

Fikir güzel ama soyut baskılar ok. Diğerlerini sevmedim. Zaten alacalı, güllü şeyleri, yoran desenleri oldum olası sevemedim gitti.

seda dedi ki...

edi,
son 2-3 sezondur devam eden ve bu sezon mainstream trend olan soyut temaları çok seviyorum. ilk başta ısınamamıştım ama şimdi bayılıyorum resmen:)

MODA CADISI dedi ki...

Prada bile olsa çarşı-pazar torbası olmak için fazla pahalı, olay cevre dostluğu vs ise biraz daha insaflı olunabilirdi ama su barca yazanı bir gözüm tuttu :)

seda dedi ki...

cadı, daha hesaplı olsa daha kıyak olurdu kesinlikle! benim de favorim yelken baskılı olan, marine temasına dair her şeyi beğenmemekle birlikte bunu sevdim:)

mine dedi ki...

şık çantalar

seda dedi ki...

:) özellikle sarısı:)