Google+ Followers

Follow by Email

26 Nisan 2009 Pazar

blog ödülleri töreni yapalım oscar'a taş çıkaralım:)gecenin 3'üydü, yazmalıydım birşeyler. derken bloglamaya balıklama daldım bir anda, çok da yeniyim biliyorum.

ama ıtır beni blog ödüllerine layık görmüş ya, ben ölsem de gam yemem:) zaten çok güzel ve anlamlı bir gün geçirmiştim, eve gelince birden sürpriz oldu.

kendisine hayranlığım; medya, pr ve reklam konusunda bilirkişi olmasıyla, geniş bir vizyonu olmasıyla da alakalı, blog sayfasıyla tanışınca müdavimi olmamla da alakalı.
e bir de izmirliyim ya, kan çekiyordu zaten, izmir seyahatimde yeni asır'da ve milliyet'te yazdıklarına rastladım ıtır'ın! ve anneme ''aa anne ıtır benim arkadaşım, bak. yani şeyy. internetten. ama olsun arkadaşım işte'' diyerek gururlanışım!

onore olduğumu, yaratmaya, fikir-algı-çıkarım-analoji üretmeye daha da cesaretlendirildiğimi belirtmek isterim:)

varolan konuşuldukça yeniden üretilir, anlamlanır, değişir ve dönüşür. ben de yazarak, yorumlar eşliğinde paylaşımlar yaparak çok güzel blogger'larla tanıştım.

bu da benim listem:

stilcather

yeliz'in dünyası

hande's closet

salincakta iki kişi

5 yorum:

Itır dedi ki...

Bu net alemi ne acaip bir şey,yeni başlangıçlar kurmak, fikir alışverişinde bulunmak, muhabet koymak,ortak ve aynı dili konuşmak....Hepsi çok hoş şeyler...
Ama en güzeli de annenle paylaştıkların:)Benim için çok ama çok mutluluk verici.
Çok teşekkürler:)

seda dedi ki...

birbirini tanımamak ama tanımak:)
ben teşekkür ederim!

moda tasarım stil dedi ki...

canım link vermen için,yazı oluşturduğun alanda bağlantı butonu var oraya yazıyorsun siteyi..önce yazıyı seç sonra o butona tıkla...
sevgiler...

seda dedi ki...

aman allahım rezilimm! ne kolaymış! mts, seni de en yardımsever blogger ilan ediyorum o zaman:) çok teşekkür ederim:)

moda tasarım stil dedi ki...

rica ederim :)